Атестація педагогічних працівників Василівської сільської ради 2021 року.
Атестація педагогічних працівників Василівської сільської ради
2021 року.
Атестація педагогічних працівників – це всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоєння кваліфікаційної категорії, педагогічного звання. Атестація для педагогічного працівника – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві. Метою кожного атестуючогося є цілеспрямоване безперервне підвищення рівня професійної компетентності, ріст професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
Атестувались вчителі Василівського, Баннівського, Каракуртського, Калчевського, Голицького закладів загальної середньої освіти.
8 квітня 2021 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня Василівської сільської ради, на якої були розглянуті результати діяльності в міжатестаційний період 21-го педпрацівника закладів освіти. Атестаційна комісія підтвердила 6 керівникам закладів освіти строк дії кваліфікаційної категорії «відповідає займаній посаді», 5 педпрацівникам - «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель», 3 педпрацівникам - «спеціаліст вищої категорії», 1 педпрацівнику ДНЗ 11 тарифний розряд. Підвищено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 5 педпрацівникам, присвоєно 10 тарифний розряд - 1 педпрацівнику ДНЗ.
Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації. Бажаємо творчих злетів, професійних успіхів, постійного самовдосконалення.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)