Василівська громада
Одеська область, Болградський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

ПРОЕКТУ РІШЕННЯ Василівської СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

«Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб -підприємців на території

Василівської  сільської ради на 2022 рік»,

Василівська сільська рада  повідомляє про оприлюднення проекту рішення Василівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців на території Василівської сільської ради на 2022 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: враховуючи норми Бюджетного та Податкового кодексів України сільська рада має щорічно затверджувати рішення про місцеві податки, які будуть діяти лише протягом року на який прийняті. Даним проектом регуляторного акта встановлюється розмір ставок єдиного податку на території Василівської  сільської ради, визначається коло платників єдиного податку, на території Василівської сільської ради, об’єкт та база оподаткування, ставки податку, порядок обчислення суми податку, порядок та терміни його сплати, відповідальність платників податку. Проект рішення регулює організаційні та економічні відносини, пов`язані зі справлянням єдиного податку  на території Василівської сільської ради.

 

Поштова та електронна адреса:

68752, Одеська область, Болградський район, с. Василівка, вул. Миру, 111, E-mail: с[email protected].

Проект рішення Василівської сільської  ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців на території Василівської сільської ради на 2022 рік» та аналіз регуляторного впливу (АРВ) цього рішення відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде розміщено на офіційному веб-сайті Василівської сільської ради (https://vasylivskagr.gov.ua) в підрозділі  «Регуляторна діяльність» та у «Проекти регуляторних актів».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді до 12-00 22.06.2021 року від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до Василівської сільської ради

 

 

 

 

 

 
07 Червня, 2021 р., 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА ПРОЕКТУ РІШЕННЯ Василівської СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку нА нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» на території  Василівської  сільської ради на 2022 рік». Василівська сільська рада  повідомляє про оприлюднення проекту рішення Василівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», на території Василівської сільської ради на 2022 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
 
07 Червня, 2021 р., 10:09
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА ПРОЕКТУ РІШЕННЯ Василівської СІЛЬСЬКОЇ РАДИ « про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»  на території  Василівської  сільської ради на 2022 рік. Василівська сільська рада  повідомляє про оприлюднення проекту рішення Василівської сільської ради « про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» на території Василівської сільської ради на 2022 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь