Василівська громада
Одеська область, Болградський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ТРИВАЄ РОБОТА НАД СПРОЩЕННЯМ ПОРЯДКУ ПОСТАНОВКИ НА ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК ЖІНОК

Дата: 17.01.2022 15:14
Кількість переглядів: 272

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Не треба бігти вже зараз до територіальних центрів комплектування. На це в жінок є цілий 2022 рік.

Про це на своїй сторінці у Facebook зазначила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

«Протягом 2022 року триватиме перехідний період. Зараз ведеться робота над спрощенням порядку постановки на облік, вивчається питання пріоритетності професій, споріднених з військово-обліковими спеціальностями», — заявила Ганна Маляр.

Вона додала, що про будь-які зміни у військовому обліку жінок Міністерство оборони обов’язково повідомить громадськість.

Водночас Ганна Маляр заспокоїла всіх українських жінок: штрафів протягом 2022 не буде. Це питання також вивчають на предмет можливих змін.

Наразі оборонне відомство також опрацьовує питання спрощення всіх процедур постановки на облік як чоловіків, так і жінок, зокрема і в частині «цифровізації» тих процесів, які технічно можливо перевести в онлайн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано