В ОДЕСІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-25.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-20.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-16-rotated.jpg)
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в церемонії покладання вінків та квітів до монумента воїнам-інтернаціоналістам у Центральному парку культури та відпочинку ім. Шевченка в Одесі.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-13.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-11.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-9-rotated.jpg)
«15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан. Ми глибоко шануємо людей, яким довелося в мирні, повоєнні часи виконувати нелегкий та відповідальний інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках» різних країн. На Одещині сьогодні мешкає понад п’ятнадцять тисяч учасників бойових дій на території інших держав, які повернулися живими до рідної землі, з них понад шість тисяч – воїни-афганці. Проте, багатьом військовим не судилось побачити свою батьківщину та рідні сім’ї, які віддано чекали на них. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-10-rotated.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-7.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-5.jpg)