Ця допомога знову була зібрана Українським православним монастирем Успіння Матері Божої, який знаходиться у місті Марамуреш.
Висловлюємо велику подяку всім, хто причетний до збору, завантаження та перевезення гуманітарної допомоги, а також – старцю архімандриту Атанасу Немзет та Пресвятому Веніаміну, Єпископу Південної Бессарабії.
Отримана допомога буде направлена військовослужбовцям, мешканцям Болградської територіальної громади, а також переселенцям з різних регіонів України, які знайшли тимчасовий притулок на нашій землі.
За інформацією Болградської міської ради
![Фото без опису](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278576744_362304422589821_6469094351108488687_n-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278733159_362304412589822_4261165016141344243_n-1024x768.jpg)