Василівська громада
Одеська область, Болградський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ НА ВСІ РЕЦЕПТУРНІ ПРЕПАРАТИ

Дата: 17.03.2023 11:41
Кількість переглядів: 150

Фото без опису

Новини    editor

 З квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом. Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів та підлягають відпуску за рецептом лікаря.

Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної чи приватної клініки або ж лікар-ФОП. Для цього закладу не потрібно мати договір з НСЗУ.

Такий е-рецепт можна буде отримати незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем, однак пацієнт має бути обов’язково зареєстрований в ЕСОЗ.

☛ Чому це важливо та яку користь принесе пацієнтам, лікарям та системі охорони здоров’я в цілому?
☛ Як керівникам медичних закладів та лікарям підготуватись до запуску електронного рецепта на всі рецептурні препартаи?
☛ Чому рецептурні препарати повинен призначати лікар?

Відповіді ці та інші запитання щодо електронного рецепту є у новому випуску дайджесту змін в охороні здоров’я для медичної спільноти (https://bit.ly/3ZSGWXi).

Отримуйте відповіді на найактуальніші та найскладніші питання щодо електронного рецепту та підписуйтесь на щомісячний дайджест змін в охороні здоров’я тут:

https://forms.office.com/r/TjJXk7tXDH.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано