Василівська громада
Одеська область, Болградський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РОСІЯ ПРОДОВЖУЄ ТЕРОР УКРАЇНИ. ПОСТІЙНО ПІД ОБСТРІЛАМИ ЧЕРНІГІВЩИНА, ХЕРСОНЩИНА, СУМЩИНА, ЗАПОРІЖЖЯ, ДНІПРОПЕТРОВЩИНА, ДОНЕЧЧИНА, ЛУГАНЩИНА, ХАРКІВЩИНА, ОДЕЩИНА

Дата: 21.08.2023 10:07
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

Новини    editor

На цьому тижні ворог поцілив по центру та заходу країни – Черкаській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Житомирській, Хмельницькій областях.

Попри все українці протистоять ворогу. Триває ліквідація наслідків обстрілів, наслідків терору рф.

Чернігів. Цинічний обстріл середмістя. Завершено рятувальну операцію. 156 людей постраждали, з них 41 людина в лікарнях. Усім надається необхідна допомога. На жаль, семеро загиблих. Співчуття родинам.

Станом на зараз внаслідок вибуху пошкоджено 66 житлових будинків, 10 адміністративних будівель та 67 транспортних засобів. Працюють комісії, якнайшвидше будуть надані компенсації.

Херсонщина. Щодня під обстрілами. Також триває ліквідація наслідків підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

Найважливіші питання – відновлення комунікацій, води та облаштування укриттів.

Протягом тижня до електромережі підʼєднано перші будинку району Корабел. Фахівці повертають газопостачання у громади – завершено роботи у Миролюбівці.

Там, де відсутнє водопостачання, людям постійно підвозиться вода.

В області визначено 50 ділянок свердловин. На 47 вже ведуться інженерні роботи, на окремих ділянках – розпочалися буріння. Робимо все, щоб якнайшвидше повернути воду до громад.

Облаштовано 191 сховище, 105 з яких станом на зараз вже обладнані генераторами. Також встановлено 185 вуличних укриттів.

Херсонщина – пілотний регіон, який відбудовують 15 областей України в рамках ініціативи Президента “Пліч-о-пліч”. У громадах першої черги відбудовано цього тижня майже 300 обʼєктів, на 368-ох – ведуться роботи.

Проект розширюється, тому ще 76 населених пунктів регіону, а це додатково 3000 будинків, будуть відновлені.

Запоріжжя. Окупанти лише за цей тиждень завдали загалом 531 удар по Запорізькому, Пологівському та Василівському районах. 79 осель пошкоджено. Під прицілом росіян – приватні будинки, житлові квартали, спортмайданчик гімназії, дошкільні заклади. На жаль, є загиблі та поранені. На місці працюють органи влади. Надається допомога.

Дніпропетровщина. Працюємо над поверненням стабільного водопостачання в області.

У Марганці запущено один з насосів. Інший – найближчим часом буде підключений. Місто вже заповнює системи водопостачання.

У Нікополі вода є, проте ситуація ускладнюються через регулярні російські обстріли.

Криворіжжя майже повністю підʼєднано до нової системи водопостачання, у деяких громадах ще тимчасово діють графіки. У районі активно прокладаємо нові трубопроводи, уже змонтовані нові насосні станції, що дозволяє наповнювати одне з водосховищ.

Готуємось до запуску першої нитки магістрального водогону.

Об’єднуємось, щоб подолати наслідки російських злочинів. Тримаємо стрій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних