Василівська громада
Одеська область, Болградський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ІДЕНТИФІКАЦІЮ ТА РЕЄСТРАЦІЮ ТВАРИН», ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ПІДЛЯГАЮТЬ УСІ ТВАРИНИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ, РОЗВОДЯТЬСЯ АБО УТРИМУЮТЬСЯ

Дата: 18.06.2024 08:30
Кількість переглядів: 110

ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ІДЕНТИФІКАЦІЮ ТА РЕЄСТРАЦІЮ ТВАРИН», ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ПІДЛЯГАЮТЬ УСІ ТВАРИНИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ, РОЗВОДЯТЬСЯ АБО УТРИМУЮТЬСЯ

🐄🐖🐐Переміщення тварин (купівля/продаж, здача на забій) може здійснюватися лише у разі, коли тварина ідентифікована, зареєстрована в Реєстрі. Ідентифікація тварин сприяє контролю за обліком та переміщенням тварин, що дає можливість контролювати епізоотичний стан в тваринництві.

◾️Процес ідентифікації і реєстрації тварин включає в себе:

▪️прикріплення вушних бирок з нанесеним на них ідентифікаційним номером, проведення графічного та письмового опису відмітин і прикмет із присвоєнням ідентифікаційного номера для коней;

▪️заповнення реєстраційного документа;

▪️проведення реєстрації тварин в Єдиному державному реєстрі тварин;

▪️оформлення та видача ідентифікаційного документа на тварину.

◾️Єдиний державний реєстр тварин – це електронна база даних про ідентифікованих сільськогосподарських тварин (велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози), їх власників, господарства, переміщення, забій, утилізацію, загибель, падіж таких тварин, до якої зобов’язані подавати інформацію юридичні та фізичні особи, які провадять діяльність з:

▪️розведення та утримання тварин;

▪️забою та утилізації тварин;

▪️продажу тварин, надання послуг зі штучного осіменіння та організації виставок тварин.

◾️До відома

Адміністратором Реєстру тварин є Держпродспоживслужба. Комплекс робіт з реєстрації та ідентифікації тварин виконує державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», що належить до сфери управління Держпродспоживслужби. Для реєстрації даних про ідентифіковану тварину та господарство в Реєстрі тварин суб’єктам господарювання потрібно звертатися за місцем реєстрації:

▪️фізичним особам – в державну установу ветеринарної медицини (https://dpss.gov.ua/…/ustanovitapidpriyemstvaderzhprods…);

▪️юридичним особам – до філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (https://www.agro-id.gov.ua/kontakti/fili%D1%97/).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних