Всеукраїнської програми ментального здоров’я
21 Березня, 2024 р., 09:29
ПЕРШ НІЖ ХВИЛЮВАТИСЯ ЧЕРЕЗ НЕСТАЧУ МОТИВАЦІЇ, ВАРТО СПИТАТИ СЕБЕ ПРО ПРИЧИНИ, ДАТИ ЧЕСНУ ВІДПОВІДЬ І ПРИЙНЯТИ ЇЇ. ПРИЙНЯТИ СЕБЕ
Дати собі час на відпочинок чи перезавантаження. Це ок.
20 Березня, 2024 р., 14:12
Перш ніж хвилюватися через нестачу мотивації, варто спитати себе про причини, дати чесну відповідь і прийняти її. Прийняти себе.
Дати собі час на відпочинок чи перезавантаження. Це ок.
15 Березня, 2024 р., 15:56
ДОСВІД ВЕТЕРАНІВ ВАРТИЙ ПОВАГИ
Коли травматичний досвід не пропрацьований, мозок діє так, ніби загроза досі присутня — навіть через місяці чи роки після того, як сталася певна подія. Всередині нас формується міцний зв’язок між емоційними спогадами і зовнішніми подразниками — візуальними образами, звуками, запахами чи смаками.
06 Березня, 2024 р., 09:27
ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?», ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС БРИФІНГУ В ОДЕСЬКІЙ ОВА З РЕГІОНАЛЬНОЮ КООРДИНАТОРКОЮ ПРОЄКТУ АННОЮ ВЕЛИЧКО
Програма ментального здоров’я “Ти як” включає в себе велику просвітницьку та практичну роботу.
05 Березня, 2024 р., 09:45
ТЕТЯНА ЛОМАКІНА: СТВОРЕННЯ БЕЗБАРЄʼРНОГО СУСПІЛЬСТВА- ЦЕ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ КОЖНОГО З НАС
Це коли дизайнер робить проєкт дитячого центру, щоб туди було зручно зайти батькам з дитячими візочками, коли архітектор планує реконструкцію приміщення для ЦНАПу з урахуванням вимог доступності, коли маркетолог зображає на рекламних матеріалах різних людей, а лікар знає, як спілкуватися з пораненими військовими так, щоб вони не відчували себе якимись іншими.
01 Березня, 2024 р., 09:16
ПАМʼЯТАЄМО, ЩО ВИ ЛЮБИТЕ ВПРАВИ НА УСВІДОМЛЕНІСТЬ (АБО Ж МАЙНДФУЛНЕС)
Це справді класний інструмент боротьби зі стресом і тривожністю — водночас приємний і доступний, де б ми не були. Головне — зосередитися на моменті «тут і зараз» та залучити якомога більше органів чуття.
19 Лютого, 2024 р., 10:32
ПАМ’ЯТАЙМО, ЩО БАТЬКИ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ЧИ СПЕЦИФІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ
Вони такі ж батьки, як усі інші.
12 Лютого, 2024 р., 10:19
ЩОЙНО СТАЄ ВІДОМО ПРО ПОСТРАЖДАЛИХ ЧЕРЕЗ ВОРОЖІ ОБСТРІЛИ, НА ДОПОМОГУ ПОСПІШАЮТЬ РЯТУВАЛЬНИКИ, МЕДИКИ, А ТАКОЖ ПСИХОЛОГИ, ГОТОВІ НАДАТИ ДОПОМОГУ ТИМ, ХТО ЗАЗНАВ ГОСТРОЇ РЕАКЦІЇ НА СТРЕС
Якщо ви прагнете допомогти постраждалому і бачите поруч спеціаліста — кличте на допомогу. Якщо ж саме в цю мить психолога поруч немає, а людина впадає в ступор, плаче, тремтить чи втрачає самоконтроль — знадобляться базові знання першої психологічної допомоги.
07 Лютого, 2024 р., 13:50
Вправи, що допоможуть заснути
У складні для психіки періоди сон переходить у так звану «стадію очікування» — ми наче спимо, але готові будь-якої миті бігти до укриття. Сон — основа ментального здоров’я. Без нього нам ніяк, тож навіть зараз потрібно робити все можливе, щоб засинати раніше і спати потрібну кількість годин.
05 Лютого, 2024 р., 15:43
МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПРОШУЄ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ ЗАПРОВАДИТИ ПОСЛУГУ З ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ДЛЯ СВОЇХ МЕШКАНЦІВ
З 1 до 13 лютого проходитиме відбір громад у пілотний проєкт Міністерства соціальної політики. У його рамках кожна територіальна громада України, яка подається і проходить відбір, може запустити нову соціальну послугу.